Tato webová stránka používá cookies, které nám pomáhají při zlepšování stránek, a také přispívají k jejich jednoduššímu používání.
Tímto vyjadřujete souhlas s používáním cookies na našich stránkách. Přečtěte si více

X
You appear to be from the USA. Would like to proceed to Products available in the USA?
   

Chytré řešení pro zdravotnictví a monitorování hygieny

Společnost Orion Diagnostica se specializuje na přesné a cenově dostupné  diagnostické testy, testovací systémy a testy pro monitorování hygieny. Tyto testy mají snadné použití a poskytují rychlé výsledky.

Zaměřujeme se na POCT diagnostiku, která umožní zdravotnickým pracovníkům rychlé získání důkazů a podkladů pro určení diagnózy, pro volbu odpovídající medikace a pro monitorování reakce pacienta na léčbu.

Vlajkovou lodí společnosti Orion Diagnostica je systém QuikRead pro měření C-reaktivního proteinu ze vzorku kapilární krve. Výsledek testu je k dispozici během 2 minut. Lékaři mohou na základě testů CRP provedených přímo během pacientovy návštěvy odlišit infekce bakteriálního a virového původu a díky tomu ihned vybrat tu správnou antibiotickou léčbu. Systém také obsahuje testy pro  detekci Strep A, stanovení CRP+Hb, detekci okultního krvácení ve stolici a měření mikroalbuminurie.

Nová produktová řada systém Orion GenRead vychází z technologie SIBA. Jedná se o rychlou a spolehlivou izotermickou  amplifikaci nukleových kyselin. Nejdříve budou na trh uvedeny testy, které se zaměřují na patogeny způsobující onemocnění gastrointestinálního traktu. V budoucnu bude produktové portfolio pokrývat širší spektrum patogenů.

Naše testy k monitorování hygieny umožňují společnostem a zařízením detekovat mikrobiální kontaminaci a rezidua produktů v rámci sledování účinnosti čisticích a dezinfekčních postupů.

Naše produkty jsou dodávány klientům z oblasti zdravotní péče a monitorování hygieny po celém světě. Péči o zákazníky zajišťují naše pobočky a síť distributorů pokrývající více než 60 zemí. Kromě toho jsme také distributoři produktů jiných renomovaných výrobců diagnostik.

Orion Diagnostica je součástí Orion Group, vedoucí společnosti v oblasti zdravotní péče  ve Finsku, která vyvíjí a vyrábí léčiva, účinné složky léčiv a diagnostické testy pro světové trhy. Po celých 100 let své dosavadní historie usiloval Orion o zlepšování kvality péče a budování společnosti.

Doctor_with_cuvette_web