Tato webová stránka používá cookies, které nám pomáhají při zlepšování stránek, a také přispívají k jejich jednoduššímu používání.
Tímto vyjadřujete souhlas s používáním cookies na našich stránkách. Přečtěte si více

X
You appear to be from the USA. Would like to proceed to Products available in the USA?
   

Orion Diagnostica v České republice

Orion Diagnostica, organizační složka se sídlem v Praze, byla založena v r. 1992 jako obchodní zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku a v roce 2008 se stala pobočkou i pro Polsko a Maďarsko. Naším hlavním cílem je usilovat o zlepšování kvality zdravotní péče.

Na počátku byli našimi hlavními zákazníky klinické laboratoře. V roce 2000 byl na trh uveden systém QuikRead a stále větší podíl začali získávat zákazníci z primární péče. Od té doby se přístroj QuikRead stal nedílnou součástí vybavení mnoha ordinací, klinických laboratoří a oddělení nemocnic.

Další důležitou skupinou produktů jsou testy pro monitorování hygieny.

Orion Diagnostica, organizační složka je součástí finské společnosti Orion Diagnostica.

Orion Diagnostica se zaměřuje na vývoj diagnostických systémů a testů a je součástí korporace Orion, vedoucí společnosti v oblasti zdravotní péče ve Finsku.

Pokud byste se na nás chtěli z jakéhokoli důvodu obrátit, můžete použít uvedené kontaktní údaje nebo vyplnit kontaktní formulář. Budeme se snažit vám vyjít maximálně vstříc.

Doctor_and_nurse_web