Tato webová stránka používá cookies, které nám pomáhají při zlepšování stránek, a také přispívají k jejich jednoduššímu používání.
Tímto vyjadřujete souhlas s používáním cookies na našich stránkách. Přečtěte si více

X
You appear to be from the USA. Would like to proceed to Products available in the USA?
   

Zákazníci

Zdravotní péče

Prioritní snahou společnosti Orion Diagnostica je poskytnout zákazníkům v primární zdravotní péči inovativní řešení, které umožní rychlejší klinický postup. Tím ziskaji vice drahocenného času na individuální péči o pacienta. Mezi naše zákazníky patří i klinické laboratoře, které provádějí velké objemy analýz.

Spektrum našich zákazníků zahrnuje malé ordinace jednotlivých lékařů i velké laboratoře: patří do něj praktičtí a rodinní lékaři, pediatři, centra zajišťující zdravotní péči, pracovní lékařství, ošetřovatelské ústavy, nemocnice a kliniky, klinické laboratoře a zubní ambulance.

Monitorování hygieny

Naším řešením pro monitorování hygieny jsou jednoduché a praktické testy určené pro testování prostředí, kde je čistota povrchů naprosto zásadní. Testy jsou důležitou součástí účinného programu pro kontrolu výskytu infekce ve zdravotnických zařízeních. V potravinářském průmyslu a v oblasti stravování se testy používají k zajištění hygienické nezávadnosti produktů.V průmyslu lze naše produkty používat ke kontrole mikrobiální kontaminace různých technických kapalin.

 

Pokud byste se na nás chtěli z jakéhokoli důvodu obrátit, můžete použít uvedené kontaktní údaje nebo vyplnit kontaktní formulář. Budeme se snažit vám vyjít maximálně vstříc.

Doctor_and_the_boy_web