Zásady pro používání sociálních sítí

V současné době je společnost Orion Diagnostica aktivní na: LinkedIn, Twitter, Instagram a YouTube.
Odkazy na tyto kanály lze nalézt na adrese www.oriondiagnostica.cz nebo na jednotlivých adresách:
LinkedIn: www.linkedin.com/company/orion-diagnostica
Twitter - @OrionDiagnostic: www.twitter.com/OrionDiagnostic
Instagram - @oriondiagnostica: www.instagram.com/oriondiagnostica
YouTube: Orion Diagnostica’s YouTube account

Společnost Orion Diagnostica poskytuje prostřednictvím sociálních sítí pouze obecné obchodní informace, základní informace o produktech, diagnostice a volných pracovních místech. Veškerý obsah profilů na sociálních sítích je v angličtině.

Jsou-li otázky týkající se podrobnějšího popisu našeho produktu zaslány prostřednictvím sociální sítě, vyzýváme odesilatele, aby v případě, že očekává odpověď, zaslal dotaz standardní cestou tj. na e-mail: orion@oriondiagnostica.cz

Tým pracovníků společnosti Orion Diagnostica zodpovědný za komunikaci na sociálních sítích doufá, že přispěvatelé se budou řídit dobrými mravy a v komentářích dodržovat zásady slušnosti. Vyhrazujeme si právo nevhodné komentáře v některých případech odstranit.

Odmítnutí odpovědnosti

Orion Diagnostica neodpovídá za komentáře vložené externími přispěvateli na firemní profily společnosti, ani za jiné akce, závěry nebo škody (přímé nebo nepřímé) vzniklé na základě výše uvedeného. Profily společnosti Orion Diagnostica mohou obsahovat odkazy na externí webové stránky. Orion Diagnostica nenese zodpovědnost za obsah zveřejněný na těchto stránkách externími stranami.


Celý text o sociálních sítích v angličtině najdete zde:

www.oriondiagnostica.com/social-media-policy